Zažít Bruntál jinak! Sousedské slavnosti plné nevšedností | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zažít Bruntál jinak! Sousedské slavnosti plné nevšedností

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte na sousedské slavnosti Zažít Bruntál jinak! Zahrada MŠ U Rybníka, areál bývalých jeslí, rybník, Evangelický kostel a LF klub se 14. 9. 2019 promění v pouliční festival pod širým nebem. Místní organizace a činorodí občané budou v nepřeberném množství stánků prodávat jídlo, pití, oblečení a další nezbytnosti, ale třeba učit i jiným řemeslům, představovat své umění a dovednosti, muzicírovat, hrát divadlo, sportovat a mnoho dalšího. Nezapomínejte však na jedno. Hlavními účastníky jste vy, Bruntaláci! Přijďte tedy mezi nás a nechte se vtáhnout do pohodové atmosféry mezi své sousedy, se kterými se běžně setkáváte a poznáte je tak, jak je možná ještě neznáte. Cílem celé akce je zlepšování městského života za pomoci vás, tedy obyvatel kraje. --- Zažít Bruntál jinak není komerční festival a nejedná se ani o politickou akci. Celorepubliková akce "Zažít město jinak" vzniká ve spolupráci s iniciativou Auto*mat a koná se v rámci Evropského týdne mobility a Světového dne bez aut, což znamená, že ulice budou patřit jen a jen lidem!

> Otevírací doba

13:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Bruntál
Ulice: ulice Dolní - areál bývalých jeslí, zahrada MŠ U Rybníka, Evange

> Komentáře