Festival SÝR 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival SÝR 2019

> Termín

14.9.2019 - 15.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Festival sýrů a národní soutěž malých sýrařů z Čech, Moravy a Slovenska vznikl jako společný projekt konvivia Slow Food Pálava, Svazu faremních zpracovatelů a VOŠ potravinářské a SPŠ mlékárenské Kroměříž. Co vás na festivalu kromě spousty dobrých sýrů od našich, slovenských, polských a maďarských sýrařů čeká: SOBOTA 14.9.2019, 10:00 - 18:00 Sýrařská tržnice, skvělé uzeniny, marmelády, produkty z dýňových jader, levandulové produkty, řemeslné pečivo, pivo z místního mikropivovaru, festivalové občerstvení, řemeslné stánky a samozřejmě vinařská zóna, dále stánek svazu Pro Bio s ochutnávkami bioproduktů a stánek VOŠP a SPŠ mlékárenské Kroměříž s možností smyslového testování a minikursy výroby sýrů. Na podiu pak kuchařská show, sobotní soutěž o nejlepší sýrařský stánek, cimbálová muzika, zpívající tetičky z Ježova a stloukání másla, tahání sýrových nití, vyhlášení výherců soutěže o nejlepší stánek a odpoledne i oficiální vyhlášení Národní soutěže sýrařů. NEDĚLE 15.9.2019, 9:00 - 14:00 Sýrařská tržnice se všemi produkty tak jako v sobotu, cimbálová muzika, vinařská zóna

> Otevírací doba

10:00 - 18:00 sobota
9:00 - 14:00 neděle

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Mikulov
Ulice: náměstí v Mikulově

> Komentáře