Farmářské trhy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farmářské trhy

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Na koho se můžete v sobotu těšit? Budou stálice jako Deniraw, Cidre99, Pekařství Javor a vlčnovské vdolečky, Pandrhola a uzeniny, přijede i Herba Lena a její výborné sirupy nebo med od Včelí farma Roštín, mošt ze zdouneckého zámku Zámek Zdounky, zelenina od Zahradnictví "Šlajza" Chropyně. Přijede i Tamarki se svým závěsným křeslem, které viselo nad amfiteátrem na prvních trzích v květnu. Nově přivítáme byliny a sirupy Zkopanic.cz a další prodejce .... Občerstvení zajistí Hospoda U lípy, o šálek ranní kávy se postará Nebe počká a po celé sobotní dopoledne si poslechneme členy kapely TA HUDBA. Zářijové trhy se konají za finanční podpory MAS Hříběcí hory, z. s. , za což patří velké díky! Podpořit zase svou návěstěvou je můžete i Vy, tentokrát pouze ve zkráceném čase 9-12:00. Skákací hrad bude

> Otevírací doba

9:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Hanácké náměstí

> Komentáře