S vláčkem o závod 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

S vláčkem o závod 2019

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Evropský týden mobility se blíží i s vláčkem o závod Letošní Evropský týden mobility v Kroměříži opět nabídne možnost zazávodit si s vláčkem. Stejně jako v minulých letech, bude i letos v nákladním obvodu železniční stanice připravena lokomotiva “Prasátko”, aby si s ní mohli změřit síly odvážlivci všech věkových kategorií. Již potřetí se totiž na kroměřížském vlakovém nádraží uskuteční sportovně-kulturní akce S vláčkem o závod, kterou pořádají spolky Kroměřížská dráha a Kolem KM za podpory města Kroměříže a Českých drah. Kromě samotného závodu s lokomotivou bude připravena i řada dalších atrakcí: otevřené Železniční muzeum vedle budovy vlakového nádraží, program pravčických cykloveteránů PRAKR nebo různé dovednostní soutěže. A pozor, opět přijedou toulavý historický autobus Škoda, motoráček Hurvínek a slavný náklaďák Tatra. Evropský týden mobility je celoevropská kampaň na podporu veřejné dopravy, udržitelné mobility a aktivního pohybu. Letošní ročník chce do popředí zájmu vytáhnout zdánlivě nejobyčejnější druh dopravy, a sice pěší chůzi. Vstupné dobrovolné Další informace: Na co můžete těšit: Závod na kole proti motorovému vláčku Děti změří své síly s motorovým vlakem. Přivezte si vlastní kolo, koloběžku a helmu a můžete se zúčastnit tohoto závodu o ceny. Muzeum KMD Můžete navštívit železniční muzeum, které se nachází na nádraží v Kroměříži (mapa zde). Otevřeno bude od 9:00 - 17:00 hod. Více informací zde. Tatra team Korytář - Molek I letos se přijedou předvést tatrovky ze sportovního amatérského týmu Korytář – Molek. To se máme zase na co těšit! Historický autobus Bude přistaven historický autobus Škoda 706 RTO LUX, který budete smět prozkoumat a dokonce se i svézt! Cykloveteráni z Pravčic Celou akci budou doprovázet cykloveteráni z Pravčic, kteří budou podnikat spanilé jízdy po Kroměříži. Vše bude moderovat a hudbou podbarvovat DJ Marek Stánek Českých drah Český červený kříž Mini dopravní hřiště Občerstvení zajištěno Tříkolka s výbornou kávičkou Odpolední kreativní dílnička + spoustu dalších aktivit

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Nádraží Kroměříž

> Komentáře