Slavnosti brambor v Eden centru | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Slavnosti brambor v Eden centru

> Termín

28.9.2019 - 29.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si užít babí léto na Vysočinu a navštivte Slavnosti brambor. Již tradiční a neodmyslitelně spjatá akce s centrem Eden. Pro letošní rok již 7. ročník slavností brambor a dalších podzimních plodin. Přístupný bude celý areál v době od 09:30 do 18. hodin. PROGRAM AKCE výstava brambor s ochutnávkou tradičních i méně známých odrůd bramborové speciality pivo s příchutí pečených brambor dětská zóna - zábava s Tvořivým domečkem Brno, bramborová dílnička, tři skákací hrady, bazének s balónky, rodinná olympiáda (soutěž pro rodiny s dětmi), ad. divadlo Kufr s žonglérskou show a chůdaři country taneční vystoupení tanečního souboru La Quadrilla , výuka country tanců footbagshow nejen s bramborami s workshopem pro návštěvníky (sobota) country kapela Ranch (po oba dny) výstava - hračky našich babiček v seminárním sálu s rukodělnou dílničkou s tvorbou na dřevo výstavka Zlato naší Vysočiny - cesta brambory výstava bramborového humoru - humoristické obrázky na téma brambor z dílny Klubu Kreslířů a Humoristů, kteří vydávají časopis Tapír líčení pro ženy s Mary Kay v lékárně.(sobota) živá hudba v Horácké vesnici - harmonikář s houslistkou Vstupné: 120 Kč dospělí, děti do 6 let zdarma, od 6 do 15 let 80 Kč.

> Otevírací doba

od 9:30 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Bystřice nad Pernštejnem
Ulice: EDEN centrum, Nový Dvůr 318

> Komentáře