Kemp bajkové školky, pro pokročilé malé bajkerky, bajkery. | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kemp bajkové školky, pro pokročilé malé bajkerky, bajkery.

> Termín

28.9.2019 - 29.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

POZOR poslední tří volné fleky :-) Blíží se podzimní bajková sezóna a to je nejlepší příležitost zúročit nabyté zkušenosti které získali malé bajkerky a bajkeří během celé sezóny. Proto jsme připravili pro naše absolventy a nejen ty bajkový víkend pro pokročilé děti. Samozřejmě, že si zopakujeme základní dovednosti ve skill centru na základně ale hlavní program bude probíhat na trailech Rychlebských stezek. Jelikož se jedná o kemp pro pokročilejší bajkery, je k tomu i přizpůsobená věková hranice a to od osmi let věku dítěte. Samozřejmě, že takový bajker a jeho dovednosti by měly odpovídat zmiňované úrovni, kdy bude pod vedením, kvalifikovaných instruktorů zdolávat jak flow traily tak traily kamenité. Cena za dva dny je 2600,-Kč/osoba. Oproti klasické dětské výuce, budou účastníci potřebovat vhodné vybavení. - Seřízený bajk v dobrém technickém stavu. - Helmu, rukavice a chrániče kolen a loktů - Batoh - Vhodné oblečení, včetně oblečení do deště - Láhev na vodu nebo Cammel back - Svačinu,ovoce, obědová pauza bude na kopci Oba dva dny bude kemp začínat v 9:00 kdy sraz je před základnou u Íčka a budou končit zhruba kolem 15:00 Výuku povede zkušená dvojice instruktorů Bajkové školky Rychlebských stezek. Závaznou rezervaci a případně další informace můžete získat prostřednictvím messengeru, na tel. č. 773877307 nebo na [email protected] Při přihlášení prosím zmiňte věk malé bajkerky a malého bajkera. http://www.rychlebskestezky.cz/cs/zakladna/skolka Těšíme se na Vás :-)

> Otevírací doba

09:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Černá Voda

> Komentáře