Mezinárodní LEGO výstava Svět Kostek Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní LEGO výstava Svět Kostek Olomouc

Foto: Tomáš Kašpařík

> Termín

2.11.2019 - 3.11.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte se podívat 2. a 3. Listopadu .2019 na již pátou LEGO výstavu Svět Kostek, pořádanou členy československé komunity Kostky.org Kdy: Sobota 10-18 hod. Neděle 9-17 hod. Kde: Střední škola polytechnická, Rooseveltova 79, Olomouc Co jsme pro vás připravili? Letos za námi do Olomouce přijede přes 50 českých a 20 zahraničních vystavovatelů z Rakouska, Polska, Maďarska a Francie, a s sebou přivezou stovky modelů z milionů kostek. - 2 přízemní sály přes 1000 m2 plné LEGO modelů. - Krásné statické obří i malé, pohyblivé nebo i svítící LEGO modely. Některé vlaky a auta budete mít možnost sami ovládat. - I letos se můžete těšit na herní koutky s více jak sto tisíci kostkami na volné stavění. - Hlasováním o nejlepší model výstavy se zapojíte do soutěže o krásné stavebnice. LEGO nákupy za super ceny: - Loni jsme poprvé připravili pro návštěvníky bižuterii z LEGO kostek a po pár hodinách byla vyprodaná, letos jsme na veliký zájem připraveni. - Opět bude i obchůdek s drobnými LEGO doplňky které u nás normálně neseženete a můžete si rozšířit svou sbírku. - Nově pro vás prodejce Capi-cap připraví veliký výběr stavebnic s pěknými vánočními slevami na vybrané stavebnice. Vstupné: Základní 80,- Kč Rodina (2 dospělí a 2-3 děti) 250,- Kč ZTP 50,- Kč Děti do 3 let zdarma Výstavní prostory jsou zcela bezbariérové, herní prostory jsou z části po schodech.

> Otevírací doba

So 10.00 - 18.00
Ne 09.00 - 17.00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Rooseveltova 472/79, Nové Sady, 779 00 Olomouc
Telefon: 777145789
E-mail: [email protected]

> Komentáře