Indiáni z Točníku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Indiáni z Točníku

Foto: Chrudoš Vorlíček

> Termín

14.09.2019 - 15.09.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Vydej se na hrad Točník mezi Indiány a staň se jedním z nich! Čeká tu na tebe několik zkoušek a po jejich zdolání titul pravého indiánského bojovníka! Liga lesní moudrosti vás srdečně zve na akci otevřenou všem, kteří si rádi hrají a poznávají nové věci. Přijeďte s celou rodinou (bojovníkem se může stát i maminka a tatínek) a prožijete zde krásný den plný akce, zábavy, vyrábění a především nových zážitků. Že jste nikdy nestříleli z luku nebo nikdy nerozdělali oheň bez moderních pomůcek, jako jsou sirky či zapalovač? Nevadí, přijďte k nám a my vás to rádi naučíme. Byli jste už někdy v životě v pravém indiánském tee-pee a víte, jak je vybavené? A co když procházíte lesem, poznáte co je všude kolem vás? Pro ty experty, kteří všechno toto znají a umí (a i pro všechny ostatní), máme letos připravenou jednoduchou znalostní soutěž Znalec Woodcraftu. O víkendu 14. - 15. září 2019 opět obsadí hrad Točník indiáni a vy u toho nesmíte chybět! Hradí se klasické hradní vstupné + 50 Kč příspěvek na program

> Otevírací doba

SOBOTA 10:00-17:00
NEDĚLE 10:00-14:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Točník
Ulice: Točník 1
Telefon: 721 880 705
E-mail: [email protected]

> Komentáře