Masopustní zabijačka na loveckém zámku Ohrada | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopustní zabijačka na loveckém zámku Ohrada

> Termín

15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství zve v sobotu 15. února 2020 na lovecký zámek Ohrada všechny ty, kteří si chtějí vychutnat atmosféru tradiční zabijačky. Masopustní akce nabídne veselici s maskami a připomene místní zvyky s masopustem spojené i hojnost jídla typickou pro toto období. Již od 9 hodin budete moci ochutnat zabijačkovou polévku s kroupami, čerstvý ovar, vepřový mozeček nebo tlačenku. Od 11 do 14 hod. můžete při ukázkách výroby tradičních zabijačkových specialit poobědvat jitrnici, jelito či prejt doplněné staročeskou vejmrdou. V závěru odpoledne provoní nádvoří teplé škvarky. Od 11 do 15 hodin budou mít návštěvníci ve třech vstupech možnost prožít masopustní veselici. O doprovodný program se postarají harmonikáři. V prostorách mysliveckého sálu vás čeká výstava o historii chovu prasat, tradici zpracování vepřového masa a dalším významu prasete pro člověka. Od 11 do 15 hodin budou mít návštěvníci Národního zemědělského muzea na Ohradě možnost ve třech vstupech prožít masopustní veselici. O doprovodný program se postarají harmonikáři. Bohatý program je připraven též pro děti, které se mohou zabavit při pohádkách, v tvořivé dílně si vyrobit papírovou masku, naučit se naplnit a zašpejlovat imitaci jitrnice a v neposlední řadě si nechat namalovat masku na obličej.

> Otevírací doba

9:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Hluboká nad Vltavou
Ulice: Zámek Ohrada

> Komentáře