Sportovní festival Opava 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní festival Opava 2019

> Termín

13.9.2019 - 14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Opava bude žít v půlce září sportem. Centrum města a některá další hřiště či tělocvičny budou už podruhé patřit dvoudennímu Sportovnímu festivalu, který se uskuteční v pátek 13. a v sobotu 14. září. Akci pořádá SK Pepa Opava za finanční podpory města s aktivním zapojením České unie sportu a dalších institucí. „Opava vždy byla městem sportu. Jsem proto rád, že můžeme podpořit akci, která bude prezentovat jednotlivé kluby, oddíly a sporty, a to navíc v atraktivních kulisách historického centra města,“ řekl primátor Tomáš Navrátil, který společně se svou první náměstkyní Hanou Brňákovou festival zaštítil. „Líbí se mi, že se představí několik desítek sportu a navíc naprostou většinu z nich si budou moci diváci i sami vyzkoušet. Chceme zapojit i nejmladší generaci, proto oslovíme školy, pro které budou připraveny turnaje a soutěže,“ vysvětlila Hana Brňáková. Podle autora nápadu a šéfa Sportovního festivalu Stanislava Pešáta se během dvou dnů představí více než tři desítky sportů. „Těší mě, že je zájem o druhý ročník festivalu ještě větší než před rokem a chce se do něj zapojit více sportů. Uvidíme jak sportovní soutěže, tak i exhibice. A doufám, že přijde hodně Opavanů a jednotlivé sporty si i vyzkouší,“ dodal Stanislav Pešát. Festival má několik cílů. Jednak oživit centrum města, dále rozhýbat Opavu, představit sportovní oddíly a kluby i nalákat nové členy. „V loňském roce jsem si zaboxoval s tehdejším náměstkem primátora nebo si zasoutěžil se senátorem. Letos to chceme ještě rozšířit například o soutěže rodin, škol, firem či o zapojení místních osobností,“ uvedl Stanislav Pešát s tím, že chybět nebude doprovodný program ani občerstvení. Většina programu bude probíhat na Horním náměstí, v parku za Slezankou, v okolních sadech nebo třeba v centru Breda & Weinstein. Zapojí se však i další sportoviště. Hlavní pódium, kde bude také hudební produkce a kde se budou předávat i medaile, pak bude v parku za Slezankou. V době uzávěrky se finalizuje program, jeho definitivní verze včetně seznamu sportů, sportovišť a konkrétního časového rozvrhu najdete na www.opava-city.cz/sportovnifestival.

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Opava
Ulice: Horní náměstí 69

> Komentáře