Piccoli 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Piccoli 2019

Foto: Anna Chlumská

> Termín

20.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Hudební, taneční a výtvarné dílny pro děti a hravé dospělé. Hravost, tvořivost a společné muzicírování. Collegium Marianum připravilo ve spolupráci s Národní galerií Praha devět hravých dílen, které mají dětem i jejich dospělým přiblížit kulturu středověkou, renesanční i barokní. Zájemci si vyzkouší francouzské kolové tance, při luštění detektivní zápletky se naučí si zanotovat gregoriánský chorál nebo mohou prozkoumat tradici klášterních zahrad s léčivými bylinami. Tím to ale zdaleka nekončí: program nabídne také dílnu se středověkými harfami, rytířské písně s nápaditým rytmickým doprovodem nebo cestu hudebním labyrintem. Každá dílna začíná u vybraného díla v expozici Anežského kláštera a komentářem odborníka z lektorského oddělení Národní galerie. Poté se účastníci společně vydají Anežským klášterem k jedinečným hudebním zážitkům v dílnách tematicky navazujících na komentované výtvarné dílo. Budou společně hrát, zpívat i tančit. Všechny workshopy jsou vedeny pečlivě vybranými lektory – zkušenými pedagogy a výjimečnými umělci. Na své si přijdou děti i rodiče bez předchozí hudební zkušenosti, i děti, které již hrají na hudební nástroj. Vedle vysoké odbornosti se přístup lektorů vyznačuje důrazem na hravost a tvořivost a propojení rodiny. Praktické informace: Program dílen je určen dětem od 3 do 14 let, věk je konkretizován v popisu každé dílny. Délka programu: Dílny pro děti starší 6 let: 90–105 minut, dílna pro děti ve věku 3–6 let: 60 minut. Dílny začínají v uvedený čas a pro účast na dílně je nutná rezervace předem. Více informací a kompletní program na stránkách Collegium Marianum.

> Otevírací doba

10.00-16.00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Anežský klášter
Telefon: +420776597576
E-mail: [email protected]

> Komentáře