Hradní hodokvas aneb lokální hodování | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hradní hodokvas aneb lokální hodování

> Termín

5.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V sobotu 5. října se na Slezskoostravském hradě koná akce pro všechny fanoušky dobrého jídla a pití. 20. ročník Hodokvasu, aneb lokálního hodování přinese spoustu novinek. Upustíme od tradičního pojetí dobových hradních akcí a zaměříme se na podporu lokálních gastronomických specialit, které nabízí Moravskoslezský region. Lokální pivovárky, vinná zóna Navínko, farmáři a restaurace, které nabídnou pochutiny pro milovníky masa i veganské stravy doplněné o bohatý doprovodný program lokálních kapel, muzikantů, tvůrců a umělců; divadlo, hudba, pouliční umění, workshopy, kreativní dílny nejen pro děti a mnoho dalšího. VÝZVA: Jste lokální pivovar, restaurace, bistro, kavárna, čajovna nebo nabízíte domácí limonády, produkty regionální povahy z Beskyd, Jeseníků či Oderských vrchů? Zkrátka chtěli byste přijet a nabídnout své výrobky? Jste busker(ka), muzikant(ka) či umělec(kyně) z regionu? Kontaktujte produkční Hodokvasu Janu Juříčkovou. VSTUPNÉ:

> Otevírací doba

10:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hradní 1
Telefon: +420 775 612 283
E-mail: [email protected]

> Komentáře