Kollmorgen charitativní běh | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kollmorgen charitativní běh

Foto: Dušan Entler

> Termín

28.9.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kollmorgen charitativní běh je zážitkovým během pro všechny věkové kategorie. Ideální trasu a cestu, jak pomoci Klubu cystické fibrózy si najde každý, kdo dorazí 28.09.2019. Nezáleží na tom, zda běháte s větrem o závod nebo pomalu jako želva, trasu je možné uběhnout či pojmout jako příjemnou rodinnou procházku. Vítězem je každý, kdo se zúčastní. Výtěžek darujeme Klubu cystické fibrózy, z.s., na nákup účinného přístroje na odlehčení dýchacích cest s názvem Simeox pro CF Centrum dětského oddělení Fakultní nemocnice Brno – Bohunice. Tento přístroj je na českém trhu novinkou a má výborné výsledky. Více informací naleznete na https://www.mr-diagnostic.cz/simeox. Kolik se nám společně podaří přispět? Jeho pořizovací cena je 180 000,- Kč. Podpořit tento projekt můžete už teď na: https://www.darujme.cz/projekt/1200125. Více informací o nemoci a Klubu nemocných cystickou fibrózou, z.s. naleznete na www.klubcf.cz.

> Otevírací doba

9:00-15:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Modřice
Ulice: Evropská 864
Telefon: 734392336
E-mail: [email protected]

> Komentáře