Farma Bezdínek 14.9.2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farma Bezdínek 14.9.2019

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Česká republika obsadila v rámci Evropy spolu s Lucemburskem neradostnou poslední příčku v produkci zeleniny na jednoho obyvatele. Chceme to změnit a nabídnout Čechům více lokálně pěstované vynikající zeleniny 12 měsíců v roce. Proto po celý rok s láskou a nadšením pěstujeme na Bezdínku ty nejchutnější odrůdy rajčat a okurek. Denně tu pro vás ručně sklízíme 7000 kg zdravé a dokonale zralé zeleniny pěstované s ohledem na přírodu. Milujeme dobré jídlo a naši zemi. Přijďte ochutnat. Poznej svého farmáře Program 10:00–15:00 Ochutnávka místní produkce | Komentované prohlídky návštěvnického centra s ukázkovým skleníkem | Interaktivní 3D expozice | Farmářský trh s lokálními potravinami | Soutěže pro děti, malování na obličej, skákací kombajn, projížďky na koních, živá hudba… 10:00 Slavnostní zahájení 10:30 Představení hostitelské farmy 11:00 Divadlo pro nejmenší 12:00 Kuchařská show 13:00 Zdravá výživa: Přednáška PharmDr. Margit Slimákové 14:00 Zeleninový kouzelník 15:00 Závěr programu

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Dolní Lutyně
Ulice: K Bezdínku

> Komentáře