Mezinárodní noc pro netopýry | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mezinárodní noc pro netopýry

> Termín

13.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Na zámku Kozel se v pátek 13. září uskuteční Mezinárodní noc pro netopýry. Tato originální akce zaměřená na létající savce odstartuje svůj bohatý program v 18h. Srdečně Vás zveme na tradiční akci s názvem MEZINÁRODNÍ NOC PRO NETOPÝRY, která se uskuteční v pátek 13. září od 18h v areálu zámku Kozel. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý program, který jim přiblíží život netopýrů. V rámci akce se uskuteční populárně naučná přednáška, kde se dozvědí zajímavé informace o jejich významu, ohrožení, ochraně a životě. Součástí programu bude výstava Podivuhodný svět netopýrů, film Netopýři ve tmě, nebudou ani chybět soutěže pro děti o zajímavé ceny, ukázka práce s ultrazvukovým detektorem, ukázka odchytu a prezentace živých netopýrů a ukázka hendikepovaných netopýrů spolku ČSOP Nyctalus. Program: 18:00 Zahájení akce, výstava „Podivuhodný svět netopýrů“, začátek soutěží pro děti, ukázka hendikepovaných netopýrů 19:15 Vyhodnocení soutěží - předání cen 19:30 Pozorování netopýrů a ukázka práce s ultrazvukovým detektorem 20:00 Populárně naučná přednáška „O životě netopýrů“ 21:00 Ukázka odchycených volně žijících netopýrů 21:30 Promítání filmu „Netopýři ve tmě“ a zakončení akce Časy jsou orientační a mohou se změnit v závislosti na průběhu akce

> Otevírací doba

18:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Štáhlavy
Ulice: Zámek Kozel, Šťáhlavy 67

> Komentáře