Tradiční bazar oblečení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Tradiční bazar oblečení

Foto: RK Ulitka

> Termín

5.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Dovolujeme si vás pozvat na tradiční bazar dětského (dámského, pánského) oblečení, sportovních potřeb a hraček, který se bude konat v RK Ulitka na Pražačce, Nad Ohradou 17, Praha 3. Provětrejte šatníky a přijďte prodat nebo obměnit PODZIMNÍ a ZIMNÍ věci, boty, hračky a vše, z čeho děti vyrostly. Určitě domů nepůjdete s prázdnou. Nastávající maminky si jistě vyberou z velké nabídky těhotenského a kojícího oblečení i miminkovských oblečků. Nabídka bude pestrá a atmosféra jako vždy příjemná. Vybere si každý! MÍSTO KONÁNÍ: Rodinný klub Ulitka na Pražačce, Nad Ohradou 17, 130 00 Praha 3 - bazar se koná v jídelně kempu Pražačka - vchod brankou do kempu z ulice Nad Ohradou VSTUPNÉ: 10,- Kč JAK SE PŘIHLÁSIT JAKO PRODEJCE: (registrace prodejců bude spuštěna 5.9.2019) 1) Elektronická registrace pro prodejce - zaregistrujte se prosím na webu akce, kde online vyplníte seznam prodávaných věcí. 2) Prodávat bude moci maximálně 150 prodejců, tak neváhejte s registrací a zadáním alespoň 1 položky (toto je nutné pro zahrnutí mezi prodejce). PŘÍJEM VĚCÍ do prodeje: pátek 4.10.2019, 15.00 - 19.00 hod vchod brankou do kempu z ulice Nad Ohradou - zboží přijímáme v místě konání bazaru (tzn. jídelna v kempu Pražačka) PRODEJ: sobota 5. 10. 2019, 9.00 - 16.00 hodin VÝDEJ NEPRODANÝCH VĚCÍ: neděle 6. 10. 2019, 14.00 - 18.00 v místě konání bazaru

> Otevírací doba

9:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3
Ulice: Nad Ohradou 17
Telefon: 777 851 386
E-mail: [email protected]

> Komentáře