Sraz automobilů značky Tatra v Plasích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sraz automobilů značky Tatra v Plasích

> Termín

17.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V sobotu 17. srpna zároveň proběhne na nádvoří před Expozicí stavitelství ve spolupráci se spolkem Tatra Heritage sraz automobilů značky Tatra. Předpokládaná účast je kolem deseti vozů. Pořádáno ke 100. výročí narození Ing. Miroslava Zikmunda, plzeňského rodáka. Tatra 87 - automobil, se kterým legendární dvojice H+Z podnikla svou první cestu kolem světa a který byl prohlášen Národní kulturní památkou, bude výjimečně vystaven mimo dopravní halu hlavní budovy Národního technického muzea a doplní alespoň nakrátko výstavu, která je tento rok v Centru stavitelského dědictví oběma cestovatelům věnována. Legendární vzduchem chlazený osmiválec, který byl schopný dosáhnout rychlosti až 160 km/hod bude parkovat na nádvoří před Expozicí stavitelství v jedné nejstarších z garáží, které se na našem území dochovaly. Garáž sloužila pro provoz pivovaru, byla vytápěna parou z pivovarského kotle a byla vybavena přívodem teplé a studené vody. Její plány pocházejí z roku 1912.

> Otevírací doba

po celý den

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plasy
Ulice: Expozice stavitelství, Pivovarská 5

> Komentáře