ADRAběh 2019: Běh za lepší svět | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ADRAběh 2019: Běh za lepší svět

> Termín

22.09.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Charitativní běžecký závod pod hlavičkou humanitární organizace ADRA proběhne již 22. září 2019 na Ladronce v Praze. Profesionální i amatérští sportovci, i ale rodiny s dětmi, poběží za lepší svět a prostřednictvím startovného pomůžou zvednout životní úroveň a přispět k udržitelnému rozvoji v Etiopii, Myanmaru a Libanonu. Akce je koncipována jako závod s doprovodným programem a zúčastnit se mohou již děti od tří let (běh na 300, 600 nebo 900 metrů). Cílem letošního ADRAběhu je seznámit veřejnost s Cíli udržitelného rozvoje (SDGs) a zároveň podpořit udržitelný rozvoj ve třech krizových oblastech. Účastníci dostanou tričko s motivem běhu a logem Cílů udržitelného rozvoje (SDGs), kam si budou moct pomocí speciálních fix napsat, číslo cíle, za který běží. Akci mimo jiné podpořilo i několik známých osobností. Patří mezi ně například Lejla Abbasová, biatlonistka Markéta Davidová, herec Saša Rašilov, moderátor Jan Smetana, biatlonista Ondřej Moravec, či influencerka a bloggerka Weef, kteří se stali ambasadory jednotlivých SDGs v rámci akce. Akci zaštítilo OSN a Asociace společenské odpovědnosti.

> Otevírací doba

09:30-15:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Ladronka
Telefon: 724144315
E-mail: [email protected]

> Komentáře