Festival dřeva v Ostravě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival dřeva v Ostravě

Foto: Milan Sek

> Termín

14.09.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Na Slezskoostravském hradě v Ostravě proběhne v sobotu 14. září 2019 již XV. Festival dřeva. (11:30 – 18:00) Návštěvníci Festivalu dřeva se mohou těšit na největší profesionální dřevorubeckou show v Moravskoslezském kraji o Pohár Lesů České republiky CZECH CUP OSTRAVA 2019 STIHL TIMBERSPORTS. Souboj nejlepších českých závodníků ozdobí vicemistr světa Martin Komárek. Festival dřeva na Slezskoostravském hradě nabídne i letos program pro celou rodinu. Adrenalinový závod dřevorubců doplní starodávný jarmark, zvěřinové hody, historická řemesla a vystoupení Roberta Křesťana se skupinou Druhá tráva. Na Festivalu dřeva budou připraveny zajímavé prezentace „program Lesů ČR Vracíme vodu lesu“, Lesní správa Ostrava „Cestu do lesa“. Biskupské lesy představí ve své expozici soutěžní a zábavná témata lesní pedagogiky a oboru Hukvaldy. To vše doplní praktické ukázky zahradní a lesní techniky zvučných světových značek. Děti si budou moci užít v areálu Slezskoostravského hradu i v jeho okolí zábavné atrakce, soutěže, dřevěnou a lesní akademii, lesní ateliér. Vstup na Festival dřeva v Ostravě bude opět ZDARMA.

> Otevírací doba

11:30-18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Hradní 1
Telefon: 596 115 967
E-mail: [email protected]

> Komentáře