Znojmo žije divadlem | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Znojmo žije divadlem

> Termín

21.8.2019 - 25.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Vyvrcholením Znojemského kulturního léta bude pětidenní festival Znojmo žije divadlem, který v letošním roce odstartuje již po sedmé. Kromě obřího šapita, nepřehlédnutelného symbolu festivalu, které vyroste na Horním náměstí, a ve kterém se bude většina představení konat, ožije divadlem celé město. Bohatý program zaplní také znojemské ulice, anebo třeba hradební příkop u Střelniční věže, Dům umění či Městské divadlo Znojmo. Představí se zde divadla z různých koutů republiky i ze zahraničí a rozmanitá představení sehrají kreativní známí i méně známí herci. Na své si přijdou jak dospělí, tak i děti. Pět dní 21. – 25. srpna 2019 bude Znojmo už posedmé žít jedinečným divadelním festivalem s rozmanitou programovou nabídkou různých forem. Představení, a to nejen v hlavním cirkusovém šapitó na Horním náměstí, sehrají kreativní známí i méně známí herci. Těšit se můžete na zajímavá představení různých žánrů nebo na pestré pouliční vystoupení, která se budou odehrávat v blízkosti šapitó a v centru města. Vstupenky na jednotlivá představení jsou k dostání od 26. července online na www.vstupenkyznojmo.cz , v TIC ve Znojmě nebo přímo na místě. PROGRAM: ☛ středa 21.8. Horní náměstí a Obrokova ulice, 13:00 a 17:00 Robo erectus: Sugar a bič Horní náměstí a Obrokova ulice, 15:00 Holektiv: Letkyně Horní náměstí – šapitó, 20:30 Hadivadlo: Indiáni v ohrožení ☛ čtvrtek 22. 8. Znojemská Beseda (Dolní sál), 15:00 Stand-up workshop Filipa Tellera Horní náměstí, 16:00 G.N.A.T. (Goršecke Narodnie Akademične Teatr): Smetáček a syn Horní náměstí – šapitó, 17:00 Divadlo Yarmat (Slovensko): Smrtelníci Horní náměstí – šapitó, 20:30 Divadlo Bolka Polívky (Pavol Seriš): Pozemšťan ☛ pátek 23. 8. Horní náměstí – šapitó, 16:00 Clown family: Námořnická pohádka ulice Obroková, 17:00 Divadlo Spektákl: Fraška o Dušanově duši Horní náměstí – šapitó, 20:30 Komediograf: Zkurvení Havlisti Horní náměstí – šapitó, 22:00 Hudebně pracovní skupina Braňo Jobusa a Andreje Budislava Jobusa: Vrbovskí víťazi ☛ sobota 24. 8. Znojemská Beseda (Štukový sál), 16:30 Nori Sawa (Japonsko): Pohádky Horní náměstí – šapitó, 20:30 Studio dva: Vzhůru do divočiny ☛ neděle 25. 8. Prostor pod pivovarem v Gránickém údolí – stará přístupová cesta/Hospůdka na Věčnosti, 20:30 Filip Teller: Cikánský boxer

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Znojmo
Ulice: Masarykovo nám.

> Komentáře