Farmářské trhy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farmářské trhy

> Termín

24.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chcete si užít příjemnou atmosféru farmářského trhu na malém městě kousek od Prahy a nechat se přitom okouzlit architekturou, která obdržela národní cenu architektů - Grand Prix architektů 2013 i nominaci na evropskou cenu za současnou architekturu “Mies van der Rohe Prize“? Zavítejte do Libčic nad Vltavou, kde se konají farmářské trhy v malebném prostředí u bývalé továrny. Na trzích se můžete těšit na čerstvou zeleninu z Travčic, kralupské rodinné pekařství U Hrdinů, výtečnou kávu od libčického baristy Jendy Makovce, palačinky z Roztok, prémiové madle ze Španělska, medy z včelí farmy Cihlářovi, slovenské klobásy a sýry, mnohokrát oceněné víno z Ratíškovic, pivní speciály z pivotéky Beer Knír a dost možná i na krapet hudby. Trhy se konají od 9:00 do 13:00 a můžete si na trzích i hezky posedět.

> Otevírací doba

9:00-13:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Libčice nad Vltavou
Ulice: Areál šroubáren

> Komentáře