Noc na zámku Kačina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Noc na zámku Kačina

> Termín

24.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Noc plná nevšedních zážitků... Program: 17:00 piknik v trávě a módní přehlídka historických kostýmů - nádvoří 17: 00, 18:00, 21:00, 23:00 - divadelní vystoupení (knihovna – Romeo a Julie nejednou 3x jinak – variace na klasickou hru Romeo a Julie, Romeo, Julie a tma (Otčenášek) a moderní verze hry 19:00 - 19:50 smyčcový kvartet v Chotkovské knihovně - Kvarteto Apollon 20:00-21:00 Sestry Havelkovy – před zámkem, vokální trio za doprovodu jazzové a taneční hudby 21:15 letní kino Dále se můžete těšit na: - otevření interaktivní výstavy filmových pohádkových kostýmů „Sůl nad Zlato aneb byl jednou jeden král- kaple - Dobrá Menu - kuchařská dílna pro děti i dospělé - nádvoří - pečeme v zámecké kuchyni – hosp. zázemí - divadelní vystoupení – Mrsťa Prsťa - taneční soirée hraběnky Chotkové– taneční sál, taneční ples v historických kostýmech okrášlí každou prohlídku od 19té hodiny - degustace vín – zámecké víno ze zámeckých kačinských vinic - divadelní netradiční prohlídky zámku

> Otevírací doba

Od 17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Svatý Mikuláš
Ulice: Zámek Kačina

> Komentáře