Future Port Prague - největší futuristický festival | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Future Port Prague - největší futuristický festival

> Termín

10.9.2019 - 11.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Zapomeňte na klasické veletrhy. Interaktivní technologická přehlídka roku s jedinečnou festivalovou atmosférou. To je Future Port Prague. Future Port Prague roste! Přestěhovali jsme se do většího areálu, kam se vejdou všechny skvělé technologie, které pro vás chystáme. Pražské výstaviště nabízí lepší dispoziční řešení, dostupnost, parkování a celkové podmínky. Festivalová témata Budoucnost vzdělávání Budoucnost zdravotnictví Budoucnost mobility Budoucnost měst Budoucnost materiálů Budoucnost výroby Inovace ekosystému Budoucnost financí Budoucnost mimo Zemi Budoucnost commerce Budoucnost jídla Budoucnost sportů a her Zóna pro networking Exkluzivní místo pro individuální setkání vystavovatelů a obchodních návštěvníků. Rezervujte si schůzku, která změní budoucnost vašeho podnikání. Relaxační zóna Zažít a vidět tolik technologií na jednom místě může být vyčerpávající. Odpočiňte si v relaxačních zónách a načerpejte energii na zbytek festivalu. Festivalová stage Na festivalovém pódiu se pod holým nebem představí zajímaví řečníci. Přednášky zde můžete poslouchat po celou dobu akce. Přijďte nasát inspiraci.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Výstaviště Holešovice

> Komentáře