Pohádkový les | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkový les

> Termín

7.9.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vážení přátelé, rády bychom vás i letos pozvaly na putování po Pohádkovém lese. Letos je již 16. rokem připravena známá trasa po okolí Stochova. Děti i dospělí si cestu zpříjemní úkoly i soutěžemi, které jim budou zadavat pohádkové postavy. Takže si do kalendáře pooznačte červeně, že 7. září o 9 do 11 hodin je na Mírovém náměstí na Stochove otevřen start do Pohádkového lesa. V cíli je pro děti připravena sladká odměna a diplom. Trasa je vhodná i pro kočárky a za nepříznivého počasí je připravena trasa po městě. :-) Pokud děti nemáte, nebo jsou moc velké, tak se můžete zapojit jako dobrovolníci a proměnit se v pohádkovou postavu - princeznu, rytíře nebo strašidlo. Kostýmů máme dost a vítáme každého, kdo se chce přidat. Moc se na všechny těšíme. Za Kamarády Štěpánka a Sylva Filipovi

> Otevírací doba

9:00-14:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Stochov
Ulice: Start: Kino na Mírovém náměstí

> Komentáře