Den otevřených dveří v továrně na müsli tyčinky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří v továrně na müsli tyčinky

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

EKOFRUKT Slaný, spol. s r.o. je ovocnářsko-potravinářská firma navazující na tradice pěstování ovoce na Slánsku a nyní patří k významným pěstitelům ovoce v České republice. Müsli tyčinky jsou vyráběny z kvalitních čistě přírodních surovin, jako jsou obilné vločky, sója, mandle, ořechy, loupaná slunečnicová semena, sušené ovoce apod. Díky podpoře z fondů EU došlo k výstavbě systémů proti dešti a proti kroupám a k modernizaci celého provozu. Na co se můžete těšit? V areálu společnosti budou pro tento den zpřístupněny výrobní prostory formou speciálních komentovaných prohlídkových okruhů. Uskuteční se tři prohlídky linky na třídění a zpracování ovoce. Jedna prohlídka trvá 30 minut a z kapacitních důvodů je nutné se předem registrovat. Prohlédnout si budete moci i výrobní linku müsli tyčinek Twiggy. Jedna prohlídka trvá 30 minut a z kapacitních důvodů je nutné se předem registrovat. Kromě výrobních linek si budete moci prohlédnout i ovocnářské sady. Jedna prohlídka trvá 30 minut a z kapacitních důvodů je nutné se předem registrovat. Prezentace dalších projektů: Evropské fondy pomáhají i na jiných místech. Na akci vám představíme jiné úspěšné projekty, které zlepšily kvalitu života ve Středočeském kraji. Aktivity pro děti i dospělé: Po celý den se budete moci zapojit do aktivit a soutěží o drobné ceny. Kontaktní osoba: Annemarie Volinová, [email protected], Tel: 730 163 079 Registrace budou spuštěny 14.8.2019

> Otevírací doba

10:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Slaný
Ulice: Ekofrukt, Trojanova 1566

> Komentáře