Strašidelný hrad Starý Jičín | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Strašidelný hrad Starý Jičín

> Termín

16.8.2019 - 17.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Akce, která je oblíbená jak mezi dospělými, tak mezi dětskými návštěvníky našeho hradu. Letos jsme ji pro Vás připravili na pátek a sobotu 16. a 17. srpna od 19:00 hod. Po oba večery bude program stejný. Od 19 do 19:45 hodin se budou naše milá strašidýlka pohybovat po hradním nádvoří, kde se s nimi budou moci děti seznámit, budou se moci se strašidly vyfotit, občerstvit se a připravit na večer. Kolem 20:00 hodiny začne představení gotické katovny ORDÁL, která k nám zavítá až z dalekého hradu SOVINCE. Budete svědky středověkého mučení a v krátkém představení se dozvíte, kterak se používaly středověké mučicí nástroje. A přibližně v půl deváté se rozdělíme do několika skupinek, podle toho, jak kdo bude sebou mít malé děti a začne samotná prohlídka hradní zříceniny, kde Vás pan kastelán a pan purkrabí budou provázet a vyprávět o hradu a strašidlech, která už na vás budou na hradní zřícenině čekat. A pokud se vám na hradě večer bude líbit, s posledními návštěvníky se rozloučíme až po 22 hodině, možná i později. Na tuto akci se platí vstupné ve výši : dospělí 60,-Kč, děti nad 120cm, studenti a důchodci 30,-Kč a děti do 120cm 20,-Kč. Vstupné platí na jeden večer a program bude po oba večery přibližně stejný. V případě, že bude pršet, akce bude zrušena, nebo přeložena a tato informace se zde objeví.

> Otevírací doba

19:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Starý Jičín
Ulice: Hrad Starý Jičín
Telefon: +420 602 320 577
E-mail: [email protected]

> Komentáře