Nábor dětská golfová akademie | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nábor dětská golfová akademie

Foto: Tereza Vachová

> Termín

5.9.2019
7.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Nábor do dětské akademie – Český golfový klub Chcete, aby vaše děti začaly s golfem? Přijďte ve čtvrtek 5. září nebo v sobotu 7. září mezi 15 a 18 hodinou na nábor do dětské akademie Českého golfového klubu na Císařské louce na Praze 5. Najdete zde nejstarší golfové tréninkové zázemí v Praze a aktuálně zde sídlí Český golfový klub, který je největší v České republice. Dětskou akademii vedou profesionální trenéři, kteří mají s výukou dětí dlouholeté zkušenosti. Zaměřují se nejen na golfové dovednosti, ale i na golfová pravidla a etiketu. Tréninky probíhají jednou nebo dvakrát týdně a jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Děti jsou zařazeny do skupinek dle golfových dovedností a věku po maximálně pěti, aby na ně trenéři měli dostatek času. Nábor bude probíhat zábavnou formou. K dispozici budou hole i míčky a každou půl hodinu budou začínat skupinové golfové lekce. Děti vyzkouší Snag, speciální formu barevného golfu, a spolu s trenéry vyzkouší i jednotlivé části golfové hry jako puttování, chip či dlouhé rány.

> Otevírací doba

15:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 5
Ulice: Císařská louka
Telefon: 731 125 120
E-mail: [email protected]

> Komentáře