Den otevřených dveří v Zemském hřebčinci | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den otevřených dveří v Zemském hřebčinci

> Termín

31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Využijte jedinečnou příležitost navštívit areál zemského hřebčince v Písku, který je živou kulturní památkou a významnou stavbou nejen pro Jihočeský kraj. V rámci Dne otevřených dveří se pro veřejnost zdarma otevře historický areál hřebčince, kde si návštěvníci budou moci prohlédnout stáje a expozici o historii hřebčince. Můžete se těšit na bohatý program na nově vybudovaném kolbišti hřebčince v rámci Chovatelského dne, kde se budou střídat jednotlivá představení koní v různých disciplínách (skoková čtverylka, ukázka zásahu jízdní policie a mnoho dalšího). Navíc program zpestří písecká kapela Kvintet. Na co dalšího se můžete těšit: • přehlídka plemenných hřebců a speciální program s koňmi, • svezení na poníku, • vystoupení mažoretek, • tvorba animovaného filmu se Sladovnou Písek, • skákací hrad Farma pro děti, • prohlídka vystavené zemědělské techniky společnosti GARNEA, • fotokoutek a malování na obličej, • soutěže o ceny atd. Akce i veškeré aktivity jsou zdarma!

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Písek
Ulice: U Hřebčince 479, 397 01 Písek
Telefon: 703 840 710
E-mail: [email protected]

> Komentáře