Říčanské babí léto | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Říčanské babí léto

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vážení návštěvníci a kamarádi, Zveme Vás na příjemný den v prostředí rozvíjející se japonské zahrady Aizen s názvem „Říčanské babí léto“ a to 14.září 2019 od 13:00 hodin. Můžete se těšit na celodenní program plný zábavy a pohody. Součástí akce bude poprvé “Sousedský blešák”. Můžete něco dobrého upéct, nebo uvařit a do blešáku přinést něco ze svých, již nevyužívaných pokladů. Program pro děti se bude tentokrát věnovat zajímavým workshopům a pohádkovému téma „Alenka v říši divů“. Klub přátel zahrady představuje komunitu lidí, skupin a dobrovolníků, která může společnými silami vytvářet nové společenství. Praktické fungování Klubu přátel zahrady se stále vyvíjí a jeho podobu můžete ovlivnit i Vy a to nejen účastí, nebo dobrým nápadem na téhle akci. *Informace k blešáku -Místo k prodeji/výměně je zdarma, rezervace místa je nutná do 21.8.na mail [email protected], tel.777630166 -Prodejce si zajistí vybavení prodejního místa (stůl, deku, stojan.) Těší se na Vás. Klub přátel zahrady (Jitka, Máťa, Filip, p.Valter, Jury, p.Valuch)

> Otevírací doba

13:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Říčany
Ulice: Japonská zahrada Aizen, Thomayerova ul.

> Komentáře