Pouťový festival | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pouťový festival

> Termín

17.8.2019-18.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zábavu pro celou rodinu přinese o víkendu 17. a 18. srpna Pouťový festival v Mukařově. Hudba, divadélko pro děti, řemeslné stánky a spousta dobrého jídla i pití vyplní oba víkendové dny. Pouťový festival v Mukařově nabídne zábavu pro všechny generace. V sobotu i v neděli se budou na návštěvníky těšit výrobci na řemeslném jarmarku držitelů regionálních značek a také místní producenti. Koupit si můžete košíky, keramiku, levandulové panenky, hry a hlavolamy či sportovní čepice a čelenky. Chybět nebude ani bohatý výběr dobrot - perníčky, mléčné výrobky, pivo, víno i lahodná káva. Kulturní program bude také velmi pestrý. Těšit se můžete na skupinu Motovidlo, vokální trio Sešesti, Country Roy, Honzu Doskočila a The Release. Představí se také kouzelník Grino a divadélka pro děti. V sobotu bude program zakončen slavnostním ohňostrojem.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mukařov
Ulice: park před OÚ, ul. Příčná

> Komentáře