Traktoriáda Dráchov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Traktoriáda Dráchov

> Termín

17.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V sobotu 17. srpna 2019 se na hřišti u mostu v Dráchově koná již osmý ročník TRAKTORIÁDY – sjezd motocyklů, starých i nových traktorů a traktorů domácí výroby. Přijeďte vystavit své „miláčky“, případně si s námi i zazávodit v netradičních disciplínách. Na soutěžící čeká jízda pralesem nebo couvání s válcem, každý si může zkusit hodit pneumatikou. Během dne budou příchozí diváci vybírat nejkrásnější stroj a jeho majitel vyhraje SUD PIVA. Přijďte k nám, prezentace strojů je zdarma, navíc od nás obdržíte poukázky na občerstvení. Od 11 hodin můžete registrovat své stroje, od 12.30 hodin je prohlídka strojů a od 14 hodin zahajujeme soutěže. Vyhlášení kolem 17 hodiny, časy jednotlivých disciplín budou umístěny v den akce u akreditace. Občerstvení je zajištěno. Vstupné na akci je dobrovolné. Celé odpoledne zajištěn doprovodný program pro děti – skákací hrad, malování na obličej, herní koutek a spousta dalšího. Večerní posezení s hudbou do 22 hodin.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Dráchov
Ulice: hřiště u mostu

> Komentáře