Den s KORUNKOU Velké Losiny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den s KORUNKOU Velké Losiny

Foto: TERMÁLY LOSINY

> Termín

14.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijeďte s dětmi za zábavou a zážitky do termálního parku TERMÁLY LOSINY ve středu 14. srpna 2019. Společně s KORUNKOU VELKÉ LOSINY jsme pro děti připravili báječné odpoledne plné zábavy, her, cvičení a kouzel. Odpoledne s KORUNKOU Velké Losiny v Termálech. Toto báječné odpoledne bude patřit především dětem, které si užijí moře zábavy od 13.00 – 18.00 hodin v termálním parku TERMÁLY LOSINY. Celou akcí vás provede skvělá moderátorská dvojice Eva Decastelo a Michal Kavalčík. Na co se můžete s dětmi těšit: - kouzelné hrátky s kouzelníkem JIRKOU HADAŠEM - řádění s TERMÍKEM a žabákem COQUI - soutěže, hry a dárky pro děti - míchání nealkoholických nápojů - dětský aerobic (v každou celou hodinu) * Změna programu z provozních důvodů vyhrazena. Během odpoledne budou předány šeky vybraným nemocným dětem a jiným potřebným. KORUNKA VELKÉ LOSINY vznikla v lednu tohoto roku. Spolek si klade za cíl podporovat nemocné, hendikepované a opuštěné děti či sociálně slabé rodiny v Olomouckém kraji. Spolek navazuje na již patnáctiletou historii charitativní organizace KORUNKA LUHAČOVICE, která obdobně pomáhá ve Zlínském kraji a za dobu své existenci dětem a rodinám rozdělila již přes 10 milionů korun. Společně s KORUNKOU Velké Losiny se na Vás těšíme!

> Otevírací doba

Dle programu.

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Velké Losiny
Ulice: Komenského 235
Telefon: +420 583 394 444
E-mail: [email protected]

> Komentáře