Bitva v Malé Vrbce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Bitva v Malé Vrbce

> Termín

24.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Bitva v Malé Vrbce Již potřetí se na zahradě Penzionu U Vavříků bude konat historická bitva z doby Velkomoravské. K vidění nebudou však jen boje, ale i ukázky z dobového života. Budete si také moci vyzkoušet zbraně a zbroj dané doby, okusit dobová jídla, či se přiučit nějakému řemeslu. Vrcholem však bude samotná bitva, kde se utkají válečníci z Franské říše, Slované a Vikingové. Nebudou chybět ani hezky ustrojené ženy. Kdyby se Vám však tato doba zdála až moc krutá a nelítostná, budete se moci přenést i do doby smyšlené, pohádkové a vyzkoušet si princeznovské kostými v „hraběnčině šatně“. Bude to zábava nejen pro malé na celé odpoledne. V průběhu celé akce se budete opět moci občerstvit přímo v Penzionu. Vstupné je dobrovolné, jehož výtěžek bude věnován na občerstvení šermířů.

> Otevírací doba

14.00-20.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Malá Vrbka
Ulice: Malá Vrbka 11

> Komentáře