DIVADLO&TANEC - příměstský kreativní tábor v centru Prahy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

DIVADLO&TANEC - příměstský kreativní tábor v centru Prahy

Foto: V. Kodetová

> Termín

26.8.2019 - 30.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Příměstský tábor plný imaginace, zážitků, tance a divadla, v poklidném historickém středu města. Pro děti od 7 do 13 let. Dovádí vaše děti, učí se rády novému a tráví prázdniny aktivně? Pak pro ně bude náš tanečně-divadelní kemp ta pravá tvůrčí zábava :-) Pod vedením zkušených lektorek, profesionálních tanečnic/hereček si děti vyzkouší základy taneční rytmiky a choreografie vč. prvků divadelní tvorby. Děti se dozvědí o kultuře různých zemí a tradičních tancích a ve společné choreografii se vydají na "cestu kolem světa". Osvojí si dále základy herectví, improvizace, práce s loutkami/rekvizitou, užijí si zpěv a pohyb. Součástí programu jsou také tematické výpravy. Mimo ateliér navštíví třeba Náprstkovo muzeum. Na závěr týdne zahrajeme rodičům a kamarádům představení, které jsme společně nazkoušeli, s využitím výpravy z profesionálních inscenací! (Záznam představení Vám bude samozřejmě k dispozici.) Lektorky: Anežka Hessová herečka, tanečnice - Národní divadlo, Divadlo X 10 www.anezkahessova.me.cz Ivana Hessová herečka, režisérka a choreografka (DAMU) www.kathak.wz.cz CENA: 3.600 Kč / 750 Kč jednodenní (V ceně je 2x svačina a oběd, celodenní pitný režim a dále mj. zajištění kostýmů a rekvizit.) _______________ Zájem o přihlášku a vaše dotazy prosíme zasílejte na email [email protected] nebo SMS/volejte na +420 602463664. Více informací najdete na webu. _______________ Studio Citadela - klub, divadlo, kavárna je malé kulturní centrum v poklidné části Prahy 1. Pravidelný celoroční program tvůrčích ateliérů doplňují v létě příměstské tábory pro děti, pravidelná divadelní představení pro děti i dospělé po celou sezónu a dále taneční a hudební produkce, přehlídky, slavnosti a výstavy. Posedět tu můžete v útulné cafégalerii jen tak při kávě nebo sklence dobrého vína.

> Otevírací doba

8:00-17:30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Klimentská 1210/16
Telefon: +420 602463664
E-mail: [email protected]

> Komentáře