Jesenické farmářské trhy | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jesenické farmářské trhy

> Termín

16.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

4. ročník Jesenických farmářských trhů slibuje skvělé nákupy a milá setkání! Co je důležité? Nákupem na trzích podpoříte místní ekonomiku a odměníte přímo ty šikovné lidí, kteří se nebojí ukázat to, co umí a co je baví dělat. K mání budou regionální produkty a zajímavé výrobky z okolních krajů: sezónní ovoce a zelenina, pečivo, uzeniny, lahůdky, paštiky a sýry, med, marmelády a zeleninové pochoutky, ovocná vína, medovina, koření, perníčky a frgály, kosmetika a mnoho dalšího...! Pro děti bude připraven dětský koutek - děkujeme Mateřskému centru Krteček za spolupráci! Zapište si další farmářské trhy do kalendáře a pozvěte i přátele - sdílejte pozvánku!! Informace pro prodejce najdete tady: http://www.sudetikus.cz/informace-pro-prodejce ZAPOJTE SE TAKÉ jako prodejci nebo prezentujte své aktivity! Akce se konají s podporou Olomouckého kraje a Města Jeseník. Mediálním partnerem je Šumperský a jesenický Deník a týdeník Moravský sever. Informace a novinky: www.jesenicketrhy.cz

> Otevírací doba

09:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Jeseník
Ulice: Masarykovo náměstí
Telefon: 704 143 003
E-mail: [email protected]

> Komentáře