Z pramenů Jeseníků: Výlet na Rejvíz | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Z pramenů Jeseníků: Výlet na Rejvíz

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Třetí a poslední výlet k pramenům Jeseníků se blíží. Po náročnějším Keprníku jsme si ale pro vás připravili oddych. Tenhle výlet bude krátký, takže se hodí i pro děti nebo naopak pro babičky a dědy. Výchozím bodem je Rejvíz (parkoviště u občerstvení)a trasa celou dobu povede rovinatým terénem. V druhé části přejde v naučnou stezku, kde je možné spatřit vzácné druhy rostlin i živočichů. Samotné Mechové jezírko vás na závěr možná neohromí svou velikostí, ale svou malebností a zasazením do krajiny rozhodně. Lehčí výlet ale neznamená lehčí odměnu! Všechny tradičně čekají dárky na cestu a po návratu odměna v podobě vychlazené Holby a občerstvení. Zaškrtněte si proto datum v kalendáři, těšíme se na vás. Registrace: 8:00 - 10:00 Ještě, než s námi vyrazíte, koukněte se na předchozí ročník Z pramenů Jeseníků na https://www.facebook.com/pg/PivovarHolba/photos/?tab=album&album_id=10156213541923889 Konání akce umožnil podnik Lesy České republiky, s.p.

> Otevírací doba

08:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Zlaté Hory
Ulice: Rejvíz

> Komentáře