Boskovický pohádkový hřebínek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Boskovický pohádkový hřebínek

> Termín

26.7.2019
2.8.2019
16.8.2019
23.8.2019
30.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tradiční cyklus pohádek, konaný každý prázdninový pátek. 26.7.2019 Divadlo Koňmo: Vodnická pohádka Takřka klasická česká pohádka s lakotnou mlynářkou, přitroublým mlynářem, hodnou Bětuškou, mazaným vodníkem a opravdovým čertem, ve které se mlýnské kolo možná zatočí a dá-li bůh dobro nad zlem opět vyhraje. 2.8.2019 Divadlo Víti Marčíka: Sněhurka a sedm trpaslíků Představení se zúčastnilo několika zahraničních i tuzemských festivalů, dvakrát si přivezlo ocenění: cenu za nejlepší dětské představení a cenu pořadatelů a má za sebou přes 2 000 repríz. 16.8.2019 Divadýlko Mrak: Trojlístek pohádek O Otesánkovi, O Budulínkovi, Hrnečku vař! Na motivy klasických pohádek napsali: Yvonna Kršková a Jan Prokeš. Na Miniteatru 2003 v Havířově oceněno Hlavní cenou dětské poroty a cenou za režii. 23.8.2019 Divadlo Kapsa Andělská Hora: Jak si Kuba Marjánku zasloužil Pohádka vás zavede do jedné vesnice, kde žije chalupník Kuba. Ten se zakoukal do Marjánky ze statku. Ale paní Lakotová jejich lásce nepřeje a tak musí Kuba do světa. 30.8.2019 Divadlo v Batohu: O Nebojsovi Veselý příběh Nebojsy, který se vydal do světa naučit se bát, protože se nebál strašidel, rarášků, bezhlavého rytíře, ani bílé paní.

> Otevírací doba

vždy od 17.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Boskovice
Ulice: Nádvoří zámku

> Komentáře