Pes - Kamarád nebo šelma? | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pes - Kamarád nebo šelma?

Foto: Jakub Otipka

> Termín

26.7.2019
30.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Ví vaše děti, jak se chovat ke zvířatům a jak jim porozumět? Přijďte na speciální seminář pro děti s RNDr. Františkem Šustou, odborníkem na prevenci před napadením psi. V dnešní době je téma vztahů mezi dětmi a zvířaty velice aktuální. Jen v Praze připadá na každého desátého obyvatele jeden pes. Děti se tak kontaktu s nimi ve městě nevyhnou a je potřeba, aby se naučili základní pravidla, jak se ke zvířatům chovat a jak jim porozumět, aby se jim nic nestalo. Vaše děti by měly znát a osvojit si základy komunikace se zvířaty a principy bezpečného chování. Co se děti na semináři naučí? - Pochopí rozdíl mezi lidským a zvířecím jazykem - Naučí se základy psí řeči a chování - Dozví se co dělat, pokud na ulici potkají psa - Jak a kde psa hladit, jak si se psy hrát - Naučí se prevenci Pro návštěvníky areálu je v rámci vstupného seminář zdarma! Stačí se přihlásit na tuto FB akci. Sraz je 10 minut před začátkem semináře na sportovním hřišti (pod kurty na plážový volejbal, vedle recepce Sport). Akce probíhá pouze za dobrého počasí.

> Otevírací doba

16:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: K Jezeru 1, 100 00 Praha 10 – Hostivař
Telefon: 604 404 578
E-mail: [email protected]

> Komentáře