Streetparty150 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Streetparty150

> Termín

31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Vyvrcholení oslav 150. výročí městské hromadné dopravy v Brně! Čeká vás velkolepý open-air festival plný zábavy, jídla, pití a dopravy na ulici Lidické, kudy před půldruhým stoletím jezdila první koněspřežná tramvaj. Na programu máme hlavně dvě komentované přehlídky celého současného i historického vozového parku brněnské hromadné dopravy. Jedna proběhne od 13:30 do 15:30 a druhá pak od 18:00 do 20:00. Mezi ně se od 16:00 do 17:30 vklíní soutěž zručnosti řidičů brněnských šalin, českých tramvají i slovenských električiek. Na celé akci se samozřejmě ne bude účastnit jen Dopravní podnik města Brna. Kromě našeho dopravního programu se můžete těšit také na následující: Den otevřených dveří v hasičské stážnici. Den otevřených dveří v areálu společnosti E.On ⚡️ Prezentace TIC Brno, města Brna, Jihomoravského kraje. Výstavu automobilových veteránů. Ukázku práce integrovaného záchranného systému. Experimentální laboratoř VIDA! FabLabTruck s nejmodernějšími technologiemi. Workshopy a ukázky práce v mnoha oborech. 24 různých stánků s pestrou nabídkou jídla a pití. ... a navíc občerstvení, zábavu i další drobnosti v místních podnicích. A to zdaleka není všechno...

> Otevírací doba

12.00-22.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Lidická

> Komentáře