Valašské túlání 4.ročník | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Valašské túlání 4.ročník

> Termín

31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

4. VALAŠSKÉ TÚLÁNÍ Na další Valašské túlání Vás srdečně všechny zveme 31.8.2019 od 13:00 hodin do skanzenu v Lačnově Bohatý program pro děti i dospělé - cimbálová muzika zpříjemní celé sobotní odpoledne, večer proběhne taneční zábava - zábavný program pro nejmenší návštěvníky - ukázky starých řemesel, např. kovářství, péče o ovce, kachny, husy, koně, včetně pasteveckého umění - přiblížení života na Valašsku - výroba a ochutnávka tradičních valašských jídel, stáčení medu, stloukání másla, výroba sýru, pečení chleba Turistické trasy s různou délkou i náročností - stanoviště na začátku každé trasy pro registraci účastníků akce od 9:30 - barevně vyznačené trasy - občerstvení i překvapení během pochodu - jedna z tras je vhodná i pro rodiče s kočárky nebo vozíčkáře (asfaltová cesta) - po absolvování alespoň jedné turistické trasy je vstup do areálu na akci zdarma - během dne bude zajištěn odvoz na start jednotlivých tras minibusem Aktivní pohyb na čerstvém vzduchu valašských kopců a strání - (o stanovištích na začátcích tras Vás budeme brzy informovat) Na Vaši účast se již nyní těší Spolek Lačnovjané pro lepší Lačnov!

> Otevírací doba

9.00-0.00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Lačnov
Ulice: Lačnov

> Komentáře