FasTrack Camps - umělecký ateliér | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

FasTrack Camps - umělecký ateliér

> Termín

12.8.2019-16.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Přidejte se k Anně Paule ve FasTrack uměleckém ateliéru a nechte se inspirovat k vlastní tvorbě díly slavných umělců jako je Vincent van Gogh, Matisse nebo Picasso! Studenti si nakreslí svůj vlastní komiks, na učící stanici se seznámí s digitálním uměním a vytvoří několik soch a ilustrací. Jestli hledáte pro své dítě příměstský tábor, kde by mohlo celý týden kreativně tvořit a ještě si u toho rozvíjet komunikační dovednosti, posilovat sebevědomí, učit se kreativně myslet, spolupracovat s ostatními, pomáhat jim a vést je, tak už hledat nemusíte. To a ještě mnohem více vám nabízí příměstský tábor „Umělecký ateliér“ pro děti od 3 do 8 let. Dopoledne děti zkouší různé umělecké techniky a připravují exponáty do galerie na pátek odpoledne, do které jsou rodiče i prarodiče srdečně zváni. Odpoledne děti tráví v rámci možností venku na nedalekém hřišti, ve Stromovce a v případě zájmu rodičů a teplého počasí půjdeme vyzkoušet, jak je zdravý pohyb ve vodě. Prostředí tábora si můžete předem (od PO do SO) přijít prohlédnout a vyzkoušet v rámci našich bezplatných ukázkových lekcí programu FasTrack FUNdamentals. Nabízíme také řadu dalších tematických táborů pro děti od 3 do 12 let v 9 termínech od 1. 7. do 30. 8. 2019. Minimální účast je 1 celý den a maximální 45 dnů :-) FasTrack Camps jsou příměstské tábory určené pro děti ve věku 3 až 12 let. Pokud hledáte příměstský tábor, který je konstruktivní, poutavý a zábavný, ale termín nebo téma tohoto kempu vám nevyhovuje, podívejte se na další termíny a témata na našem webu. FasTrack Camps je možné navštěvovat také pouze v dopoledním režimu s nebo bez oběda.

> Otevírací doba

8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Václavkova 10
Telefon: +420 730 802 507
E-mail: [email protected]

> Komentáře