Kurzy první pomoci pro dospělé a děti od 12 let | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kurzy první pomoci pro dospělé a děti od 12 let

> Termín

20.8.2019
21.9.2019
12.10.2019
27.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Městská část Praha 10 ve spolupráci s organizací ZDrSem pořádá Kurzy první pomoci pro děti a dospělé. Jedná se o celodenní kurz a účastník se vše učí formou zážitku. Kapacita kurzu je proto omezena – maximálně 12 účastníků za kurz. Registrace probíhá přes emailovou adresu [email protected] Cena za kurz je 100 Kč/osoba, platba je možná po dohodě. Více informací o kurzu na webu. Za jeden den se naučíte zvládat situaci, kdy čekat na příjezd záchrané služby stačit nebude. Je zraněný při vědomí? Dýchá? Buďte připraveni kvalitně resuscitovat. Zastavit masivní krvácení. Zachránit člověka, který se dusí. Pořád málo? Máte pravdu. Narazíme na různá témata. Pro koho je kurz vhodný: Pro všechny, kdo chtějí být připraveni zachránit život. Pro toho, kdo chce u autonehody pomáhat a nezmatkovat. Kurz je vhodný pro věkovou kategorii 18-99 let. Kurz v termínu 27.8., který je určen pouze pro děti ve věku od 12 do 18 let. Co v kurzu nebude chybět: univerzální a jednoduchý návod co dělat, když jde o zdraví či život záchrana člověka, který zkolaboval a nereaguje agonální lapavé dýchání - ukázka, video, co s tím Nácvik resuscitace na kvalitních modelech dospělých Zástava masivního krvácení - teorie i nácvik na modelu Přivolání záchranné služby rychle a efektivně Mrtvice a infarkt - jak je rozpoznat a reagovat včas Autonehoda a jak postupovat - teorie i nácvik praktického řešení v simulaci Prostor na vaše dotazy ohledně úrazů a onemocnění dětí

> Otevírací doba

8:30-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 10
Ulice: ZŠ Olešská

> Komentáře