Festival ostravských knihoven 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Festival ostravských knihoven 2019

> Termín

1.10.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

V úterý 1. 10. 2019 nabízí 8 knihoven v centru Ostravy a okolí celodenní zábavný program. Návštěvníky čekají exkurze do běžně nepřístupných prostor, přednášky, workshopy, výstavy, soutěže, knižní jarmark a další akce. Získej hlavní bonus - projdi s festivalovou pohlednicí nejméně 6 ze zúčastněných knihoven a za nasbíraná razítka dostaneš např. registraci zdarma, vstupenku na výstavu, výpravnou knihu apod. Sleduj www.festivalostravskychknihoven.cz. Zúčastněné knihovny: Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě, Knihovna města Ostravy, Univerzitní knihovna Ostravské univerzity, knihovna Galerie výtvarného umění v Ostravě, knihovna a studovna Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava, knihovna Ostravského muzea, knihovna Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Ostravě a knihovna a badatelna Archivu města Ostravy.

> Otevírací doba

8:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Prokešovo náměstí 1802

> Komentáře