Sokolnické ukázky na zámku Sychrov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sokolnické ukázky na zámku Sychrov

Foto: .

> Termín

1.4.2019-30.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme Vás na státní zámek Sychrov, kde máte možnost shlédnout historické sokolnické ukázky s dravými ptáky. Nabízíme Vám atraktivní podívanou na volné létání dravců, které je doprovázeno odborným výkladem profesionálního sokolníka o historii i současnosti sokolnictví u nás i ve světě. Dozvíte se více o způsobu využití dravců, jejich ochraně, výcviku, chovu a odchovu v zajetí a zpětného návratu do přírody. V romantickém prostředí anglického zámeckého parku Sychrov máte možnost shlédnout kroužení a přílety našich i cizokrajných kání, strhující let rychlých sokolů i majestátní let orlů. Sovy Vám předvedou, že umí létat i ve dne, nízké průlety Vám ukáže krkavec velký, náš největší pěvec a s některými druhy si můžete také změřit své dovednosti. Přesvědčíte se, že tito ptáci jsou nejen krásní na rukavici nebo posedech, ale především ve vzduchu, kde jsou opravdovými králi oblohy. Přijďte nás navštívit, posedět, načerpat romantiku a blíže se seznámit s těmito krásnými zvířaty. Využijte tak příležitosti vidět a více se dozvědět o současném životě těchto ohrožených druhů zvířat v přírodě. Sokolnické ukázky v sezóně 2019 probíhají v měsících duben (7. a 28.), květen (12. a 19.), červen (9. a 23.) a září (8. a 22.). Během prázdninových měsíců (červenec a srpen) se ukázky konají každou neděli. Časy začátků jednotlivých ukázek jsou vždy v 10:00, 13:00 a 15:00 hodin. Vzhledem k tomu, že se jedná o venkovní produkci, mohou být jednotlivé ukázky ovlivněny vývojem počasí popř. i jinými důvody.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Sychrov
Ulice: Sychrov

> Komentáře