Znojemské léto - Hradovánky a pohádky v Domě umění | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Znojemské léto - Hradovánky a pohádky v Domě umění

> Fotogalerie

> Termín

1.7.2019 - 28.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Léto v muzeu pro děti i dospělé Na letošní léto si Jihomoravské muzeum ve Znojmě připravilo program nejen pro děti, ale i pro dospělé. Na znojemském hradě proběhnou Hradovánky – letos rozšířené o speciální prohlídky pro dospělé, v Domě umění se mohou děti těšit na Pohádkové léto s divadélky každé úterý a na zřícenině hradu Cornštejn je připraven program Léto na Cornštejně – vystoupení šermířů, divadélek, ohňových show i dobových přehlídek odívání! Hradovánky 2019 červenec–srpen 2019 (termíny budou upřesněny) Místo: Znojemský hrad, Hradní 84/10, Znojmo Popis: Zábavný program pro celou rodinu v prostorách znojemského hradu. Znojemským hradem s princeznou 10. 7., 31. 7., 21. 8. (v případě zájmu vždy v 15:30 a 16:00, rezervace nutná!) Komnatami znojemského hradu provede malé i velké hraběnka z Deblína. Hradní tvoření aneb brousím, brousíš, brousíme 18. 7., 1. 8., 15. 8. (vždy v 16:00, rezervace nutná!) V rámci hodinového programu pro rodiny s dětmi se vypravíme po stopách historie šatovské brusírny skla. Chybět nebude ani tematická tvořivá dílna. Podvečerní prohlídky – co v průvodci nepíšou 12. 7., 9. 8. v 18,00 hodin, rezervace nutná Speciální prodloužená prohlídka pro příznivce historie. Večerní prohlídka – Duch hradních katakomb 28. 8. v 19,30 hodin (rezervace nutná) Jak vypadal znojemský hrad v dobách Oldřicha z Chlumu, královského vyšetřovatele z knih oblíbeného spisovatele V. Vondrušky? Rezervace nutná na tel.: 515222311 nebo na [email protected] Šermířské vystoupení – 25. 7. 2019. v 17 hodin vystoupení skupiny historického šermu ALBION. Šermířské vystoupení - 22. 8. 2019 v 17 hodin vystoupení skupiny historického šermu ALBION. Pohádkové léto v Domě umění červenec – srpen 2019 – každé úterý od 16,00 hodin 2. 7. Komedianti na káře Bajaja 9. 7. Dřevěné divadlo O zlaté rybce 16. 7. Uni-art: D. Andromeda O chytré kmotře lišce 23. 7. Na větvi Dlouhý, široký a bystrozraký 30. 7. Divadlo ELF O třech prasátkách 6. 8. Uni-art: D. KUBA Pletené pohádky

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Znojmo
Ulice: Dům umění, Znojemský hrad

> Komentáře