Czech Open 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Czech Open 2019

> Termín

16.8.2019 - 17.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Po loňské rekonstrukci stadionu pořádá letos Atletický klub Olomouc 13. ročník mezinárodního mítinku tělesně postižených Czech Open. Jedná se o jedny z nejvýznamnějších závodů ve střední Evropě, na kterých se dají plnit limity na Mistrovství světa zdravotně postižených 2019 v Dubaji. // Athletic club Olomouc is hosting 13th international meeting for disabled athletes Czech Open, after last year's reconstruction of the stadium. Czech Open is one of the most significant competitions in Central Europe where athletes can fulfill limits for 2019 World Para Athletics Championships in Dubai. Propozice k události na http://www.atletikaolomouc.cz/?page_id=5617 // More information can be found on http://www.atletikaolomouc.cz/?page_id=5590 Historie Czech Open se začala psát v roce 2007, kdy Atletický klub Olomouc pořádal Mezinárodní mistrovství České republiky zdravotně postižených. Pro velký zájem jak domácích, tak i mezinárodních atletů byl závod zařazen do kalendáře evropských atletických závodů Mezinárodního paralympijského výboru (IPC). Během dvanácti ročníků Czech Open bylo překonáno 7 světových a 22 národních rekordů. // Czech Open was started in 2007 when Athletic club Olomouc hosted International Championship of Czech Republic for disabled athletes. The competition was included in IPC's European competitions schedule for huge interest of both local and international athletes. 7 world records and 22 national records was broken throughout the whole history of the competition.

> Otevírací doba

10:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: 17.listopadu 3

> Komentáře