Baškohrátky 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Baškohrátky 2019

> Termín

17.8.2019 - 18.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

BAŠKOHRÁTKY aneb netradiční zábava je víkend plný zábavy, sportu, hudby a legrace pro jednotlivce, rodiny, ale především pro všechny, kteří se rádi baví... _______________________________________________________ ✘✘✘✘✘✘✘✘✘ SOUTĚŽÍME o 10.000,- ✘✘✘✘✘✘✘✘✘ Pokud se chceš zúčastnit a soutěžit s námi, tak není nic jednoduššího, než se přihlásit na našich stránkách a pak jen vymyslet a vyrobit to nejúžasnější plavidlo... Odkaz zde: www.baskohratky.cz/prihlaska _______________________________________________________ ✘✘✘✘✘✘✘✘✘ CELODENNÍ PROGRAM ✘✘✘✘✘✘✘✘✘ 09:00 Instalace netradičních plavidel, registrace do 10:30 09:15 Divácké hodnocení netradičních plavidel 10:00 Oficiální zahájení Baškohrátky 2019 12:00 Zahájení soutěže netradičních plavidel 15:30 Vyhlášení výsledků a předání cen 16:00 Zahájení hudebního programu k tanci i k poslechu 21:30 Překvapení večera 03:00 Oficiální ukončení celodenní akce Baškohrátky 2019 Celou akcí Vás bude provázet moderátor VLASTA KOREC ______________________________________________________ ✘✘✘✘✘✘✘✘ DOPROVODNÝ PROGRAM ✘✘✘✘✘✘✘✘ - hry pro děti i dospělé - trampolíny, skákací hrad, projížďky na koních, herní zóna - Radegast velkokapacitní stan, lavičky, stoly, dostatek míst k sezení - grilované speciality, guláš, fastfood, drinky a mnoho dalšího.... ______________________________________________________ ✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘ VSTUPNÉ ✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘✘ Obyčejné vstupné 120,- Mládež do 15 let 60,- Rodinné vstupné (2+2) 290,- Děti do 8 let a ZTP ZDARMA Veškeré vstupenky budou k dispozici na místě, v den konání akce ______________________________________________________ Akce se koná za každého počasí, změna programu vyhrazena Těšíme se na Vaši návštěvu.

> Otevírací doba

17.8. v 10:00 až 18.8. v 3:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Baška
Ulice: Přehrada Baška

> Komentáře