Výstava Jak se rodí večerníčky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Jak se rodí večerníčky

> Termín

7.6.2019 - 29.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Tematická výstava, kterou pracovníci Podbrdského muzea v Rožmitále pod Třemšínem připravili na letošní sezónu, osloví nejen děti. I my straší totiž rádi zavzpomínáme na příjemné chvíle strávené s Patem a Matem, Včelími medvídky nebo Broučky. Jak se rodí večerníčky, zdroj: MKS Rožmitál pod Třemšínem Jak se rodí (nejen tyto) večerníčky ukáže stejnojmenná výstava, jejímiž hlavními postavami budou právě šikulové v červeném a žlutém svetru. Dopředu je tak jasné, že o zábavu bude dobře postaráno. A co teprve, až se dozvíte, že seznámení s procesem vzniku animovaného filmu tu neproběhne pouze na teoretické bázi. Každý si bude moci vyzkoušet vytvořit vlastní pohyblivý obrázek. K dispozici bude také fotokoutek a výtvarná dílna. Řada z nás ale možná spoustu času stráví i před projekcí krátkých podvečerních příběhů. Klasika je totiž klasika. Perfektní zábava pro celou rodinu nejen pro případ špatného počasí bude v Podbrdském muzeu k dispozici až do 29. září. Vstupné přitom činí pouze 50,- Kč za osobu nebo 150,- Kč za rodinu. To zní jako skvělý nápad!

> Otevírací doba

dle otvírací doby

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Rožmitál pod Brdy
Ulice: Podbrdské muzeum, Palackého 10

> Komentáře