Barokní klášterní slavnost | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Barokní klášterní slavnost

> Termín

12.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Program: zábavná barokní degustace Olgy Kaderové, výklady na kůru u varhan s Janou Vokatou, výklad v klášterním kostele, zábavné poznávání barokních vůní, se skupinou Arvena bude probíhat výuka barokních tanců, divadlo Geisslers Hofcomoedianten sehraje originální představení na chůdách na téma Komenského díla Orbis Pictus, skupina Zlatý grál připraví jedinečnou Galerii živých obrazů, děti i dospělí se zabaví lukostřelbou, střelbou z repliky historického vrhadla nebo výrobou barokních škrabošek, lze se vyfotit v originálním fotokoutku, ve 20.45 hod. se v kostele koná varhanní koncert předního českého varhaníka Adama Viktory, akci zakončí ve 22.00 hod. barokní ohňostroj. Vstup zdarma, pouze na zábavnou degustaci +komentované prohlídky varhan a kostela - dospělí 100 Kč, děti do 15 let 50 Kč. Po celou dobu budou volně přístupné muzejní expozice a výstavy, k dispozici bude občerstvení v zahradním bistru.

> Otevírací doba

17:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Tachov
Ulice: Muzeum Českého lesa, Třída Míru 447

> Komentáře