Oslavy letního slunovratu v Pravěké osadě Křivolík | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Oslavy letního slunovratu v Pravěké osadě Křivolík

> Termín

15.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Příroda, zábava, vzdělání i pravěké experimenty. Přijďte se o horkém víkendu zchladit do Pravěké osady Křivolík. V sobotu 15. června 2019 ožije Pravěká osada Křivolík u České Třebové už tradičními oslavami letního Slunovratu! Všichni malí i velcí návštěvníci se mohou těšit například na komentované prohlídky osadou, během kterých si prohlédnou rekonstrukce staveb z různých období pravěku. Děti také čeká řada zážitkových tvořivých dílen, jako pečení obilných placek nebo lukostřelba a dospělé jistě zaujmou ukázky dávných řemesel. Program bude slavnostně zakončen průvodem, kácením májky a zapálením nového ohně Slunce. Atmosféru osady doplní živá zvířata, živá hudba, obchůdek se suvenýry a každý se bude moci také posilnit v místním koutku s občerstvením. Akce se koná od 13.00 do 18.00 hodin a je pořádána dobrovolnickým spolkem Bacrie z. s. Vstupné na akci je dobrovolné.

> Otevírací doba

13:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Česká Třebová
Ulice: Pravěka osada Křivolík

> Komentáře